Предлагаем создание, размещение, сопровождение и администрирование сайтов небольших компаний.

Выберите необходимую для Вас услугу, мы поможем Вам воплотить её в жизнь.

Наши цены Вас приятно удивят.


Предлагаем размещение Ваших сайтов на хостинге по приемлимым ценам.

Стоимость размещения сайта на хостинге 40 € в год, каждый следующий сайт всего 30 € в год.
Цены указаны без НДС.

Предоставляем 10 Гб дискового пространства, 1 доменное имя, несколько субдоменов, электронная почта, возможность подключения к базам данных Mysql (phpMyAdmin), PostgreSQL 8 (phpPgAdmin).
Языки программирования PHP 5 (Zend Optimizer, ionCube), Perl (mod_perl (CGI-BIN)), Ruby on Rails (FastCGI), Python (mod_python, Django).
Подключение к серверу через FTP соединение.
Ежедневное резервное копирование.

Remodal

Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.


Информационное администрирование сайта.

Заключается в работе по заполнению ресурса. Это постоянная, монотонная работа, которая делится на несколько составляющих:

  • Добавление новостей и новых материалов на ресурс.
  • Изменение уже имеющихся материалов, исправление ошибок, повышение удобства использования контента.
  • Удаление и помещение в архив устаревшей информации.
  • Поддержка актуальности и практической значимости материалов сайта.

Remodal

Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.


Техническая поддержка сайта (техподдержка)

Техническое администрирование призвано обеспечить постоянный доступ к сайту любому пользователю.
Техподдержка заключается в следующих мероприятиях:

  • Обновление программатуры сайта при выходе новых версий, если сайт создан на CMS
  • Диагностика и лечение вирусов
  • Круглосуточный контроль над состоянием сервера.
  • Круглосуточная поддержка сайта и всех его элементов в рабочем состоянии.

Каждый владелец сайта может администрировать его самостоятельно, либо передать эту работу профессионалам. В последнем случае, функция держателя будет заключаться лишь в предоставлении и поддержке новых материалов и тем для опубликования, а также указаниям по желаемым изменениям. Такие функции могут осуществляться при непосредственном контакте с техподдержкой или дистанционно через Интернет.

Remodal

Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.


СОЗДАНИЕ САЙТОВ:

Создаём, или помогаем создать сайты различной сложности, на различных платформах или с нуля. Предлагаем их поддержку и администрирование.

Joomla! (произносится джу́мла) — система управления содержимым (CMS).
WordPress — система управления содержимым сайта с открытым исходным кодом.
Drupal — система управления сайтами на бесплатной основе.
HTML5 — язык для структурирования и представления содержимого для всемирной паутины.
CSS (Cascading Style Sheets) — Каскадные таблицы стилей - это свод стилевых описаний, тех или иных HTML тегов.
PHP — это широко используемый язык сценариев общего назначения с открытым исходным кодом.
MySQL — свободная реляционная система управления базами данных.
AJAX — это аббревиатура, которая означает Asynchronous Javascript and XML — это синтез обозначенных технологий.
jQuery — это JavaScript-библиотека, фокусирующаяся на взаимодействии JavaScript, HTML и CSS.
JavaScript — прототипно-ориентированный сценарный язык программирования.
Разработка сайтов

Наши клиенты

www.darzs.lv

Dārzkopības portāls Aktuālākā informācija par jaunumiem nozarē, praktiski padomi, augu apraksti, kokaudzētavas, vietas ko būtu vērts apmeklēt: botāniskie dārzi, arboretumi.

www.nordstromskog.lv

Välkommen till S. Nordström Skog AB Vi erbjuder manuella skogsskötseltjänster till skogsägare och skogsindustri i Sverige.

www.apo.lv

Atvēršanas procesā durvis necieš! Mēs atvēram slēdzenes, nevis laužam durvis. Liela pieredze ir mūsu panākumu pamatā.

www.fille2000.lv

Fille 2000, uzņēmums kas dibināts 2000. gadā uz šodienu ir lielākais augstākās kvalitātes kokogļu ražošanas uzņēmums Baltijā. Uzņēmums darbojas eksporta jomā jau vairāk nekā 15 gadus


www.niv.lv

Nekustamie īpašumi Vidzemē Esam nekustamo īpašumu kompānija, kas nodarbojas ar īpašumu pārdošanu, izīrēšanu, nomu, vērtēšanu. Sniedzam arī juridiskās konsultācijas.

www.zeltaliesma.lv

Siltumu saglabājošie NunnaUuni kamīni izstaro atslābinošu un maigu siltumu un rada patīkamu atmosfēru Jūsu mājās. Jūs varat baudīt siltumu drīz pēc uguns iekuršanas, kas saglabājas līdz pat nākošajai dienai.

www.darzsunvide.lv

Uzņēmums nodrošina visu dārza ierīkošanas darbu kompleksu sākot no dārza projekta izstrādes līdz dārza ierīkošanai un tā turpmākai kopšanai.

www.photobylienesilina.lv

Par fotogrāfu un vizāžistu kļuvu, jo tā ir mana sirdslieta un dzīves stils, vēlos lai ikviens ieraugot savas bildes pēc manām fotosesijām sajustos skaists, pievilcīgs un celtu savu pašapziņu.

Наши клиенты

www.edarzs.lv

Dārza un meža tehnikas un mazo iekšdedzes dzinēju: Remonts un apkopes, Rezerves daļas. Rīgā, Jūrmalā un pierīgas rajonā

www.dropper.lv

Apvienojot spēcīgā komandā vairāku profesionālu, pieredzes bagātu inženieru zināšanas, enerģiju un radošo potenciālu, esam radījuši unikālus produktus.

www.starsserviss.lv

Mēs nodarbojamies ar sadzīves tehnikas remontu kopš 1992. gada. Sākotnēji remontējām sīko sadzīves tehniku- virtuves tehniku, putekļu sūcējus un citus sadzīves priekšmetus.

www.maxiparts.lv

maxiparts.lv - interneta veikals, kas nodarbojas ar oriģinālo pasūtījumu un pārdošanu, kā arī ar analogā autodaļam visiem Eiropas, Japānas, Korejas un Amerikāņu automašīnam.


www.atspere.lv

Atsperu izgatavošana pēc pasūtījuma!!! Mūsu katalogā ir pieejamas priekšējās un aizmugurējās piekares atsperes lielākai daļai – vairāk nekā 30 marku automašīnu modeļu.

www.lumina.lv

Mūsu kompānija savu darbību sāka 2006 gadā, atverot nelielu apgaismes tehnikas veikalu. Pēc kā sekoja tirdzniecība gan apgaismes, gan elektro materiālu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

www.ukka-gelendzik.ru

Компания «ЮККА» осуществляет весь комплекс ландшафтных работ от разработки проекта до воплощения и ухода за посадками, включая монтаж и обслуживание систем автоматического полива.

www.doflat.lv

SIA DOFLAT dibināta 2004 gadā un no 2005 gada ir Döpfner Betriebs GmbH & Co.KG un KONOLD Härtsfelder Holzindustrie GmbH, oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un Krievijā.

Наши клиенты

www.buvejam.lv

Buvejam.lv ir interneta veikals-noliktava. Esam tirgū jau no 2006.gada. Mūsu nodarbošanās sfēra ir būvmateriālu vairumtirdznicība un mazumtirdzniecība.

www.ssad.lv

Портал о садоводстве, полезных растениях, огородах и других вещах способных украсить или облегчить Вашу жизнь. Описание некоторых растений, ответы на вопросы.

www.lhpc.lv

Labdarības biedrība "Latvijas Humānās palīdzības centrs". Labdarība nav reliģija, kurai būtu jātic. Labdarība ir dvēseles stāvoklis. To nav jānosoda. Vai nu jā, vai nu nē.

www.bkra.lv

BALTIJAS KOKOGĻU RAŽOTĀJU ASOCIĀCIJAS biedri ir vienīgie BALTIJAS KVALITATĪVĀS kokogles ražotāji, kas ražo kvalitatīvu produktu un ir tiesīgi pārdot savu produkciju Eiropas tirgū atbilstoši visām Eiropas savienības regulām.

Наши клиенты

www.deflektor.lv

Все виды дефлекторов и ветровиков, популярных производителей, для любых типов автомобилей различных годов выпуска.

www.zas.lv

Jau kopš 1986. gada Ziemeļvidzemē darbojās atlētiskās vingrošanas entuziasti. Limbažos - Aldis Vucens, Haralds Bruņinieks. Rūjienā - Guntis Karps, Madonā - Romāns Ližbovskis, Staņislavs Fiļipovs

www.atsleguserviss.lv

Latvijas Atslēgmeistaru brālība, angļu valodā – Latvian Locksmith Brotherhood, (turpmāk tekstā – Brālība) ir patstāvīga profesionāla korporācija, kura pārstāv uzņēmēju, atslēgmeistaru profesionālās un saimnieciskās intereses.

www.valmiera.adventisti.lv

Mūsu draudzes dievnams atrodas Valmieras centrā, G.Apiņa ielā 4, dievkalpojumi notiek katru sestdienu pl. 10:00. Mācītājs Valdis Zilgalvis pieņem apmeklētājus.

Page7