We offer you website design, hosting, maintenance and administration for small companies.

Choose the required service, and we will help you to carry it out.

You will be pleasantly surprised by our pricing.


We offer website hosting at reasonable prices.

The website hosting on a server costs 40 € a year; each subsequent hosted website - 30 € a year.
The prices are shown excluding the VAT.

We provide 10 GB disk space, one domain name, several subdomains, Email, possibility to connect to databases Mysql (phpMyAdmin), PostgreSQL 8 (phpPgAdmin).
Programming languages PHP 5 (Zend Optimizer, ionCube), Perl (mod_perl (CGI-BIN)), Ruby on Rails (FastCGI), Python (mod_python, Django).
Connection to a server by using FTP.
Daily website backup.

Remodal

Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.


Website administration.

Comprises work with resource filling. It is a continuous, monotonous work, comprising several components:

  • Information update with new materials and news.
  • Change of existing materials, correction of mistakes, improvement of ease of use.
  • Removal and archiving of outdated information.
  • Keeping the website up to date and practically significant.

Remodal

Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.


Website maintenance

Technical support should ensure permanent access to a website to every user.
Website maintenance comprises the following tasks:

  • Performing website software updates if new versionsare released and the website is created with CMS.
  • Diagnosis and removal of viruses
  • Daily monitoring on server status.
  • Keeping the webiste and its elements in running condition twenty four hours.

Website owner can administer his website on his own or entrust this task to a professional. In the latter case, the holder's only function will be to provide and keep new materials and themes for publishing, as well as to specify desirable changes. These functions can be carried contacting the technical support directly or remotely via the Internet.

Remodal

Responsive, lightweight, fast, synchronized with CSS animations, fully customizable modal window plugin with declarative configuration and hash tracking.


WEB: DEVELOPMENT:

We are developing and helping to create websites of different complexity on multiple platforms or starting from scratch. We offer you website maintenance and administration.

Joomla! content management system (CMS).
WordPress — open source content management system.
Drupal — free content management system.
HTML5 — language used for structuring and presenting content on World Wide Web.
CSS (Cascading Style Sheets) – a set of style description for various HTML tags.
PHP — a widely-used open source general-purpose language.
MySQL — a free relational database managemnt system.
AJAX — an abbreviation for Asynchronous Javascript and XML — it is a synthesis of the specified technologies.
jQuery — JavaScript library, focusing on the interactions among JavaScript, HTML and CSS.
JavaScript — a prototype oriented programming language script.
Разработка сайтов

Our client

www.darzs.lv

Dārzkopības portāls Aktuālākā informācija par jaunumiem nozarē, praktiski padomi, augu apraksti, kokaudzētavas, vietas ko būtu vērts apmeklēt: botāniskie dārzi, arboretumi.

www.nordstromskog.lv

Välkommen till S. Nordström Skog AB Vi erbjuder manuella skogsskötseltjänster till skogsägare och skogsindustri i Sverige.

www.apo.lv

Atvēršanas procesā durvis necieš! Mēs atvēram slēdzenes, nevis laužam durvis. Liela pieredze ir mūsu panākumu pamatā.

www.fille2000.lv

Fille 2000, uzņēmums kas dibināts 2000. gadā uz šodienu ir lielākais augstākās kvalitātes kokogļu ražošanas uzņēmums Baltijā. Uzņēmums darbojas eksporta jomā jau vairāk nekā 15 gadus


www.niv.lv

Nekustamie īpašumi Vidzemē Esam nekustamo īpašumu kompānija, kas nodarbojas ar īpašumu pārdošanu, izīrēšanu, nomu, vērtēšanu. Sniedzam arī juridiskās konsultācijas.

www.zeltaliesma.lv

Siltumu saglabājošie NunnaUuni kamīni izstaro atslābinošu un maigu siltumu un rada patīkamu atmosfēru Jūsu mājās. Jūs varat baudīt siltumu drīz pēc uguns iekuršanas, kas saglabājas līdz pat nākošajai dienai.

www.darzsunvide.lv

Uzņēmums nodrošina visu dārza ierīkošanas darbu kompleksu sākot no dārza projekta izstrādes līdz dārza ierīkošanai un tā turpmākai kopšanai.

www.photobylienesilina.lv

Par fotogrāfu un vizāžistu kļuvu, jo tā ir mana sirdslieta un dzīves stils, vēlos lai ikviens ieraugot savas bildes pēc manām fotosesijām sajustos skaists, pievilcīgs un celtu savu pašapziņu.

Our client

www.edarzs.lv

Dārza un meža tehnikas un mazo iekšdedzes dzinēju: Remonts un apkopes, Rezerves daļas. Rīgā, Jūrmalā un pierīgas rajonā

www.dropper.lv

Apvienojot spēcīgā komandā vairāku profesionālu, pieredzes bagātu inženieru zināšanas, enerģiju un radošo potenciālu, esam radījuši unikālus produktus.

www.starsserviss.lv

Mēs nodarbojamies ar sadzīves tehnikas remontu kopš 1992. gada. Sākotnēji remontējām sīko sadzīves tehniku- virtuves tehniku, putekļu sūcējus un citus sadzīves priekšmetus.

www.maxiparts.lv

maxiparts.lv - interneta veikals, kas nodarbojas ar oriģinālo pasūtījumu un pārdošanu, kā arī ar analogā autodaļam visiem Eiropas, Japānas, Korejas un Amerikāņu automašīnam.


www.atspere.lv

Atsperu izgatavošana pēc pasūtījuma!!! Mūsu katalogā ir pieejamas priekšējās un aizmugurējās piekares atsperes lielākai daļai – vairāk nekā 30 marku automašīnu modeļu.

www.lumina.lv

Mūsu kompānija savu darbību sāka 2006 gadā, atverot nelielu apgaismes tehnikas veikalu. Pēc kā sekoja tirdzniecība gan apgaismes, gan elektro materiālu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

www.ukka-gelendzik.ru

Компания «ЮККА» осуществляет весь комплекс ландшафтных работ от разработки проекта до воплощения и ухода за посадками, включая монтаж и обслуживание систем автоматического полива.

www.doflat.lv

SIA DOFLAT dibināta 2004 gadā un no 2005 gada ir Döpfner Betriebs GmbH & Co.KG un KONOLD Härtsfelder Holzindustrie GmbH, oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un Krievijā.

Our client

www.buvejam.lv

Buvejam.lv ir interneta veikals-noliktava. Esam tirgū jau no 2006.gada. Mūsu nodarbošanās sfēra ir būvmateriālu vairumtirdznicība un mazumtirdzniecība.

www.ssad.lv

Портал о садоводстве, полезных растениях, огородах и других вещах способных украсить или облегчить Вашу жизнь. Описание некоторых растений, ответы на вопросы.

www.lhpc.lv

Labdarības biedrība "Latvijas Humānās palīdzības centrs". Labdarība nav reliģija, kurai būtu jātic. Labdarība ir dvēseles stāvoklis. To nav jānosoda. Vai nu jā, vai nu nē.

www.bkra.lv

BALTIJAS KOKOGĻU RAŽOTĀJU ASOCIĀCIJAS biedri ir vienīgie BALTIJAS KVALITATĪVĀS kokogles ražotāji, kas ražo kvalitatīvu produktu un ir tiesīgi pārdot savu produkciju Eiropas tirgū atbilstoši visām Eiropas savienības regulām.

Our client

www.deflektor.lv

Все виды дефлекторов и ветровиков, популярных производителей, для любых типов автомобилей различных годов выпуска.

www.zas.lv

Jau kopš 1986. gada Ziemeļvidzemē darbojās atlētiskās vingrošanas entuziasti. Limbažos - Aldis Vucens, Haralds Bruņinieks. Rūjienā - Guntis Karps, Madonā - Romāns Ližbovskis, Staņislavs Fiļipovs

www.atsleguserviss.lv

Latvijas Atslēgmeistaru brālība, angļu valodā – Latvian Locksmith Brotherhood, (turpmāk tekstā – Brālība) ir patstāvīga profesionāla korporācija, kura pārstāv uzņēmēju, atslēgmeistaru profesionālās un saimnieciskās intereses.

www.valmiera.adventisti.lv

Mūsu draudzes dievnams atrodas Valmieras centrā, G.Apiņa ielā 4, dievkalpojumi notiek katru sestdienu pl. 10:00. Mācītājs Valdis Zilgalvis pieņem apmeklētājus.

Page7